הדרך להבליט את הבית שלכם

Back to home
גדרות

הדרך להבליט את הבית שלכם

כאשר אנו מעצבים את ביתנו, מלבד בחירה בפריטים פונקציונלים בעלי תפקיד מוגדר, אנחנו תמיד רוצים משהו שייחד אותו ואותנו וייתן טאץ' בולט לעין למקום בו אנו נמצאים כל יום. עיצוב מסוג זה של הבית נעים לא רק לאלו שבאים לבקר, אלא גם לנו, שכן הוא גורם לכך שנרגיש נוח בסביבה שמתאימה לטעמנו ואנו מרגישים בה יותר טוב מכל מקום אחר בו אנו נמצאים במהלך היום. על מנת שאכן תוכלו לתת לביתכם דגש עיצובי מיוחד, התמקדו לא רק בחלקו הפנימי אלא גם החיצוני שהוא הדבר הראשון שאתם וכל אדם אחר שמגיעים אליו רואים. גדרות ושערים יכולים לעשות בדיוק את זה ולהפוך את ביתכם ליחיד במינו בסביבה בה אתם חיים.

גדרות ככלי לעיצוב חוץ

גדרות ניתנים להתקנה והרכבה בכל בית צמוד קרקע או דירת גן, וכיום האפשרויות הן רבות ואין גבול לדמיון בכל הנוגע לעיצובם. אם בעבר גדרות נבנו בצורה מסורתית של גזירי עץ שהוכנסו לאדמה מקבילים שחוברו יחד במקביל והיו בעלי מראה אחיד בכל בית בו הוקמו, כיום המגמה השתנתה. ניתן לבנות כיום גדרות מסוגים שונים, דוגמת גדר לגינה, לא רק בצורה המסורתית שתוארה, אלא גם על ידי הצבה של עמודי הגדר במקביל לאדמה. זה יוצר מעין מראה של תריסים המחוברים זה לזה ומקבילים לקרקע.

החומרים מהם נבנים הגדרות גם הם מגוונים ואתם יכולים לבחור בין עץ למראה כפרי וקלאסי, מתכות למיניהן למראה מודרני ועירוני ואפילו זכוכיות חזקות ועמידות שבהחלט יבדלו את ביתכם בשכונה ויתנו לו מראה מיוחד במינו.

גדרות

גדרות ריילגייט דרך להבליט את הבית שלכם

שערים להגנה ועיצוב סביבת הבית

כדי להפוך את הסביבה החיצונית של ביתכם לנעימה לעין, חשוב להתקין בה גם שערים בנוסף לגדרות. שערים לכניסה לבית הם בעלי תפקיד כפול כאשר מצד אחד הם מספקים הגנה ומצד שני נותנים לסביבת הבית מראה בהתאם לטעם העיצובי שלכם שיכול לשקף את אופייכם וגם את עיצוב הפנים של ביתכם.

בעיצוב גדרות ושערים, אתם יכולים לבחור שהם יהיו תואמים זה לזה, כלומר שיהיו עשויים מאותו חומר ובאותה צורה. אם למשל בחרתם בגדר עם שלבי מתכת מקבילים לאדמה, תוכלו לבחור שגם השער ייראה כך. אם באמת תרצו לחשוב מחוץ לקופסא, תוכלו לשלב בין אלמנטים שונים ולבחור גדרות מעץ למשל ושערים שעשויים מתכת כך שהם יאזנו אחד את השני בצורה יפיפייה ויעטרו את הכניסה לביתכם בצורה לא שגרתית.

שינוי מראה הבית לא כרוך רק בעיצוב חלקו הפנימי אלא גם זה החיצוני. בכל הנוגע לעיצוב חוץ, מומלץ להתקין גדרות ושערים שלא רק מספקים הגנה לבית, אלא נותנים לחלקו החיצוני מראה יחיד במינו שניתן לעצב בדיוק לפי טעמכם. אל תהססו ופנו גם לעיצוב חוץ כדי להבליט את ביתכם וליהנות בכל פעם שאתם מגיעים אליו מיום ארוך מחוצה לו.

 

 

שתף את הפוסט!!!

Back to home